menu

Budujeme startupy, robíme z nich skutočné spoločnosti a podporujeme inovácie.

Našim zámerom je posúvať dopredu dobré nápady, podporovať skvelých ľudí, dopĺňať tím okolo nich, uvádzať do života produkty s reálnou hodnotou a akcelerovať ich biznis.

KTO SME

Organizácia zastupujúca skúsených podnikateľov, z ktorých sa stali investori, ktorí starostlivo riadia portfólio startupov s vysokým obchodným potenciálom.

Sme tím investorov, podnikateľov a odborníkov s viac ako 25 ročnými skúsenosťami v technickej i obchodnej oblasti, nachádzajúci sa pod jednou strechou, ktorí spravujú paralelne viacero rozvojových projektov a spoločností.

LAUNCHER sa venuje vybraným projektom a startupom podľa ich špecifických potrieb. Je to organizácia s voľnou štruktúrou so sídlom na Slovensku.

SME STARTUP ŠTÚDIO.

Čo robíme

Poskytujeme startupom investície počas celého obdobia životnosti, no najmä v rámci seed a early etapy investovania, pomáhame im s nastavením a zhodnotením biznis modelu, sformovaním tímu a expanziou.

Investujeme

Myšlienky k nám prichádzajú v rôznych štádiách a my im poskytujeme investície počas celého obdobia v rámci seed a early etapy investovania.

Budujeme

Budujeme spoločnosti a posúvame ich na novú vyššiu úroveň. Poskytujeme im vlastné ľudské zdroje, know-how, pomoc s biznis modelom, sformovaním tímu a expanziou.

Podporujeme

Podporujeme vzájomne užitočnú spoluprácu a maximalizujeme synergie s našimi partnermi, s cieľom vybudovať nové spoločnosti a produkty s vysokým obchodným potenciálom.

NÁŠ TÍM

Sme investori, ktorí vzišli z podnikateľského prostredia. Chceme investovať do ľudí, v ktorých potenciál veríme a ktorí majú chuť sami sa stať úspešnými podnikateľmi. Radi sa priamo a aktívne zapájame do podpory podnikateľov pri budovaní ich spoločností a biznisu.

Executive team

Zloženie tímu vhodne kombinuje podnikateľské, IT, investičné, inovatívne, obchodné a startupové skúsenosti.

Viktor Mikulášek

CEO

Zodpovedný za celkovú stratégiu, investície, akvizíciu projektov, partnerstvá, networking  a rozvoj nových možností spolupráce.

https://sk.linkedin.com/pub/viktor-mikulasek/4a/4bb/324

Michal Nešpor

Investments

Expert v oblasti investícií, evaluácie, akvizície, deal flow a medzinárodného networkingu.

https://www.linkedin.com/in/michalnespor

Pavol Stárek

Technology

Expert v technickej oblasti, všetkých technologických aspektoch, softvérovom vývoji a IT prevádzke.

https://www.linkedin.com/pub/pavol-starek/5/667/851

Marek Zvara

Marketing & PR

Expert v marketingovej oblasti, PR, komunikácii, designe a vzťahoch s médiami.

https://sk.linkedin.com/pub/marek-zvara/32/b85/b72

Albert Šmajda

CFO

Zodpovedný za financie, cash-flow, účtovníctvo, právne záležitosti, reporting a office manažment.

https://www.linkedin.com/pub/albert-smajda/91/160/8a9/en

Tomáš Osvald

Business Development

Vývoj produktov, business development, evaluácia ideí, analýzy trhu a potenciálu, predaj v rámci konkrétnych projektov a startupov.

https://www.linkedin.com/in/tomasosvald/en

Barbora Domoráková

Assistant

Naša pôvabná asistentka zodpovedná za každodenné činnosti a office manažment.

You?

Experienced in ...?

Ak sme ťa zaujali a láka ťa spolupráca s nami, možno by sme sa mali porozprávať!

INVESTORI

Hlavný investori v LAUNCHER-i sú zakladatelia a akcionári 3 významných spoločností, ktoré patria k TOP hráčom na slovenskom IT trhu. Ich spoločný obrat je 138 mil. €, majú 700 zamestnancov a širokú paletu referencií.

Podnikatelia a investori s rozsiahlymi skúsenosťami a bohatou históriou na slovenskom trhu informačných a komunikačných technológií. Každý prešiel viac ako 25 rokov dlhú cestu a za ten čas získal znalosti od zakladateľa až po vrcholového manažéra a investora, pričom úspešne vybudovali uznávané spoločnosti na slovenskom IT trhu.

NAŠE ZAMERANIE

Máme radi skvelé myšlienky, skúsenosti, šikovných ľudí, hlad po úspechu, nasadenie a tímový duch. Sústredíme sa hlavne na skúsených ľudí a firmy (startupy a spin-off), s myšlienkami s vysokým potenciálom a trvalo udržateľným obchodom, ktoré môžu využívať naše know-how, synergie a investície.

STARTUPY

Centralizovaná databáza pre všetky úrovne menežmentu!

Projekt, ktorý ponúka efektívne riešenia na riadenie ich členských základní. Vízia spoločnosti: Líder na trhu v oblasti technologických riešení na efektívne riadenie členských základní športových zväzov, odborových zväzov, záujmových skupín a združení.

Riešenia elektronickej korešpodencie

Poskytujeme najkomplexnejšie a inovatívne Virtual Mail riešenie pre všetky činnosti hybridnej pošty, ktorá automatizuje a optimalizuje elektronickú komunikáciu, ktorá vám ušetrí čas aj peniaze na to, čo je skutočne dôležité - rast organizácie.

Zhodujú sa vaše nápady s tým čo robíme v LAUNCHER-i? Máte záujem o investíciu alebo spoluprácu?

HĽADÁME ĽUDÍ DO LAUNCHERA

Chceš pracovať pre startup a zároveň mať všetky benefity korporátneho sveta? Tak nehľadaj ďalej. Launcher Ti poskytuje to najlepšie z oboch svetov. Práca na zaujímavých projektoch, konkurencieschopnú mzdu, skvelých ľudí, flexibilné pracovné podmienky a ďalšie.

Aktuálne v Launcheri budujeme samostatný technologický tím, ktorý je zameraný na podporu a aktívnu participáciu pri rozvoji interných, ako aj externých startupov.  Ak sa rád učíš, nebojíš sa výziev v technologických startupoch a chceš byť súčasťou ich budovania, Launcher je to správne miesto.

SALES MANAGER for UAVONIC

UAVONIC, a Slovak company specialised in UAV, is looking for a Sales Manager. Ideal candidate is someone who enjoys working with technology, wants to work in a dynamic and perspective growing industry but moreover, he or she shall have the right business attitude and a spirit for sale.

KONTAKT

LAUNCHER je organizácia zastrešená spoločnosťou PMK INVEST.
Obvykle pracujeme a stretávame sa na adrese uvedenej nižšie. Ak sa chcete opýtať na čokoľvek, neváhajte sa na nás obrátiť.

Adresa:
PMK INVEST s.r.o.,
Galvaniho 17/B (GBC IV),
821 04 Bratislava
IČO: 36801267
DiČ: 2022416077
IČ DPH: SK2022416077
Registrácia:

Spoločnosť je zapísaná v obchodnom registri okresného súdu Bratislava I, oddiel Sro, vložka č. 46811/B.
Kontakt:

E-mail: info@launcher.sk
Tel: +421918970700
GPS: N 48°9’49” E 17°10’39"